Сторінка медичної сестри

09.Сер.2022

Гормон адреналін, що виділяється під час стресу, допомагає організмові мобілізуватися і врятуватися. Однак якщо загроза життю не зникає за кілька днів, він виділяється далі й пригнічує апетит. Тому ми не отримуємо необхідні поживні речовини і втрачаємо вагу. Натомість хронічним стресом керує гормон кортизол. Він руйнує білки, сприяє накопиченню жирів та змушує нас переїдати. Впоратися з … Продовжити читання “Що їсти під час війни”

Детальніше
09.Сер.2022

Родина бобових надзвичайно різноманітна. До неї належать не лише відомі нам горох, квасоля, сочевиця, боби та соя, а й чина, нут, маш, арахіс, вігна й какао-боби. Усі бобові умовно поділяють на овочеві та кормові. У їжу вжи­вають саме овочеві у вигляді зерен (горох, квасоля, соя, сочеви­ця, боби) або зелених стручків (стручкові квасоля, горох). Людство здавна … Продовжити читання “Бобові в дитячому раціоні”

Детальніше
09.Сер.2022
Детальніше
09.Сер.2022

Беззаперечно, сіль містить речовини, які не просто вкрай корисні для людського організму, а життєво необхідні. Вона є безцінним джерелом натрію, присутнього в кістковій, м’язової та нервової тканини. У дитячому організмі сіль відповідає за такі найважливіші процеси: запобігання зневоднення дитячого організму за рахунок підтримування водного балансу. Отже, навіть малюку, як рекомендують спеціалісти з дитячого харчування, на добу … Продовжити читання “Сіль та її наслідки для організму дитини”

Детальніше
19.Жов.2021

     На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.     Відповідні зміни набирають чинності з 20 вересня 2021 року.     У разі введення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки … Продовжити читання “ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ З 20 ВЕРЕСНЯ – УРЯД ВСТАНОВИВ НОВІ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ”

Детальніше