Сторінка фізінструктора

02.Тра.2019

Завдячуючи матеріальній підтримці батьків дітей середніх груп у спортивній залі нашого закладу з’явилися нові дуги.

Детальніше
13.Лют.2019

Після такого рухливого відпочинку малята заряджаються світлою енергією радості

Детальніше
30.Тра.2018

Цими днями в нашому дитячому садочку, в рамках впровадження здоров’язберігаючих і здоров’яформуючих технологій, проводилося визначення рівня рухової підготовки дітей. Всі дітки показали чудові результати з бігу на 10 і 20 м, в метанні малого м’яча, а також в стрибках в довжину з місця. Тож, щиро вітаємо сьогоднішніх чемпіонів ДНЗ №66 і сподіваємося, що їх прізвища … Продовжити читання “Наші чемпіони”

Детальніше
22.Тра.2018

  Адміністрація та колектив ДНЗ №66 висловлюють щиру вдячність батькам дітей за допомогу в оновленні матеріальної бази спортивної зали. Діяльність батьків є потужною позитивною силою, яка сприяє покращенню навчально – виховного процесу у ДНЗ.

Детальніше
31.Бер.2018

Шановні батьки! Дошкільний вік  дітей – це важливий період для виховання й розвитку тих умінь і навичок, які слугуватимуть їх здоров΄ю все життя. І не менш важливий період для закладання підвалин міцного здоров΄я, здорової психіки, моральної стійкості, гармонійного розвитку, уміння і потреби саморозвитку. Дитині необхідні розумні правила і обмеження, які поступово з΄являються в їхньому житті. … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше