Сторінка фізінструктора

19.Кві.2023

Консультація для батьків “10 правил ранкової гімнастики”.  

Детальніше
19.Кві.2023

В ДНЗ реалізується проект «Хвилинки цікавої фізкультури».    Мета проекту: розробка нових підходів у фізкультурно-оздоровчій роботі з дітьми; активізація педагогічного потенціалу педагогів в питаннях впровадження нетрадиційних підходів до забезпечення рухової активності дітей під час фізичних занять в спортивній залі та на свіжому повітрі. Сучасне заняття з фізичного розвитку повинно дивувати і тоді воно є ефективним.  

Детальніше
07.Кві.2023

Здоров’я – це найважливіше, що є в житті, найцінніший подарунок, який дарує природа людині при народженні. Та воно не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи та рівноваги протягом усього життя. Саме тому з метою пропаганди здорового способу життя 7 квітня у  Всесвітній День … Продовжити читання “Всесвітній День здоров’я”

Детальніше
11.Лис.2022
Детальніше
23.Вер.2022

Дитина – це пластилін, що з нього виліпиш – то і будеш мати.   Дитині необхідний режим дня, розумно складений, відповідний віковим особливостям. Діти, які систематично займаються фізкультурою, відрізняються життєрадісністю, бадьорістю духу і високою активністю. Для зняття збудження перед сном, можна посидіти на ліжку поряд з дитиною; м’яко, плавно погладити його по спині уздовж хребта. … Продовжити читання “10 порад батькам від інструктора фізкультури”

Детальніше