Соціальний педагог інформує

04.Жов.2019

Шановні батьки, в нашому закладі є уповноважена особа, яка призначена для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів булінгу та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб у випадку булінгу. Цією уповноваженою особою є соціальний педагог нашого закладу – Більмович Валентина Павлівна. Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам?”

Детальніше
06.Чер.2019

Дошкільний вік – доволі насичений період у житті кожної людини.У цьому віці дитина так швидко розвивається, що її поведінка щодня може бути новою, незвичайною, непередбачуваною. І від засмучених батьків часто можна почути: «Був хорошим хлопчиком, а тепер забіяка».Наприклад, виникнення одночасно відчуття голоду і втоми можуть стати причиною гніву і роздратування. Одним словом, дитині часто доводиться … Продовжити читання “Поговоримо про агресію”

Детальніше
06.Чер.2019

Частіше розмовляйте у   присутності   дитини   про   школу,   шкільне життя. Спрямовуйте дитину на серйозне ставлення до навчання. Не приховуйте труднощів, які чекають малюка у школі, але формуйте у нього впевненість у їх подоланні. Частіше звертайте увагу дитини на зовнішній вигляд, хороші вчинки школярів. Навчіть сина чи доньку найпростіших навичок самообслуговування (вмиватися, чистити зуби, одягатися, доглядати одяг, … Продовжити читання “Поради батькам майбутнього школяра”

Детальніше