Інформація

22.Сер.2023
Детальніше
22.Сер.2023

       

Детальніше
26.Лип.2023

Вірус Коксаки або синдром “рука-нога-рот” Вірус Коксакі – хвороба, що вражає ротову порожнину, кисті рук та ступні. Через це у захворювання є й інша назва: синдром “рука-нога-рот”. Хворіють ним переважно діти до 5-ти років, проте трапляються випадки інфікування і дорослих. Найчастіше хворіють синдромом влітку та восени, особливо під час зміни однієї пори року іншою. Інкубаційний … Продовжити читання “Що необхідно знати про хворобу, викликану вірусом Коксакі”

Детальніше
17.Лип.2023

Правила, що врятують життя: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше
27.Тра.2022

    Сьогодні важливо дбати про свою безпеку та безпеку своїх дітей. Тому треба вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети та знати правила поведінки з ними. Команда UNICEF Ukraine підготувала багато матеріалів для дітей різного віку. Як почати розмову з дитиною? Поради психолога Світлани Ройз: ✔ Оберіть час, коли дитина не зайнята грою чи мультфільмом. ✔ Оберіть … Продовжити читання “ДІТЯМ ПРО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!”

Детальніше