Інформація

27.Тра.2022

    Сьогодні важливо дбати про свою безпеку та безпеку своїх дітей. Тому треба вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети та знати правила поведінки з ними. Команда UNICEF Ukraine підготувала багато матеріалів для дітей різного віку. Як почати розмову з дитиною? Поради психолога Світлани Ройз: ✔ Оберіть час, коли дитина не зайнята грою чи мультфільмом. ✔ Оберіть … Продовжити читання “ДІТЯМ ПРО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!”

Детальніше
18.Тра.2022
Детальніше
14.Лют.2022

Потрібно пам’ятати, що просто придбати килимок і покласти на видному місці недостатньо. Все-таки, в першу чергу килимок — це серйозне лікувальне пристосування. Крім цього, вставши одного разу на нерівну (або навіть колючу) поверхню, малюк не захоче більше торкатися до неї. Він особливо необхідний, якщо вашій дитині поставили діагноз варусна або вальгусна деформація стопи, асиметричну ходьбу … Продовжити читання “Як і коли використовувати масажний килимок в домашніх умовах”

Детальніше
19.Гру.2021

Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»  Для чого започаткована програма? Президентом України ініційовано програму підтримки бізнесу, який зазнав втрат під час карантину. Держава вдячна тим людям, які вакцинувались, і пропонує за рахунок коштів, наданих за участь в кампанії вакцинації, підтримати підприємства зі сфери культури, спорту, перевезень. Бізнес не тільки бачитиме увагу … Продовжити читання “Програма цільового фінансування «єПідтримка»”

Детальніше
11.Бер.2021
Детальніше