Новини

24.Тра.2021

    Великдень – найбільше свято для усіх християн. Кожен, хто його шанує, отримує надію на порятунок. До Світлого Воскресіння прийнято робити добрі справи, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє.     У нашому дошкільному закладі, як і у кожній родині, існують свої традиції. Щороку … Продовжити читання “Великодній передзвін”

Детальніше
21.Тра.2021

Вишиванка – символ Батьківщини, Дзеркало народної душі, Не для когось, не для забаганки, А для себе ти її носи…      20 травня 2021 року колектив ДНЗ №66 разом із вихованцями долучився до святкування Всесвітнього дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.      Щоб розширити знання дітей про особливості вишитої сорочки, … Продовжити читання “Вишиванка – дзеркало народної душі”

Детальніше
28.Кві.2021

    На виконання доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка С.М. від 21.04.2021 №22/Д, з метою приведення території громади та місць загального користування до належного санітарного стану колектив ЖДНЗ №66 взяв участь у проведенні 24 квітня 2021 року загальноміського суботника.      Працівники закладу  забезпечили  прибирання території закладу та прилеглої … Продовжити читання “Участь у проведенні загальноміського суботника”

Детальніше
23.Кві.2021

    22 квітня відзначають День Землі. Це свято покликане об’єднати людство заради порятунку планети, звернути увагу на  існуючі глобальні проблеми.   До цього яскравого та потрібного дійства долучився і наш дошкільний навчальний заклад. Педагогами закладу було  проведено ряд тематичних інтегрованих занять, бесід, спостережень та екологічних експериментів, метою яких було уточнення знань дітей про Землю, … Продовжити читання “Всесвітній день Землі”

Детальніше
20.Кві.2021

    У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території дошкільного закладу. Саме тому в рамках проведення загальноміського благоустрою та санітарного прибирання території в закладі було організовано акцію «Посади квітку». Вихованці разом з вихователями  висадили  квіти на майданчиках своїх груп.     Озеленення – … Продовжити читання “Акція «Посади квітку»”

Детальніше