Новини

28.Кві.2023

Наказом № 45 від 19 квітня 2023 року «Про проведення Тижня охорони праці» було затверджено «План заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці в ЖДНЗ №66», яким передбачено ряд заходів із профілактики, попередження та ліквідації потенційно можливих надзвичайних ситуацій техногенного та сезонного характеру. Згідно зазначеного плану з працівниками закладу було проведено лекцію на тему … Продовжити читання “Тиждень охорони праці”

Детальніше
07.Кві.2023

Здоров’я – це найважливіше, що є в житті, найцінніший подарунок, який дарує природа людині при народженні. Та воно не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи та рівноваги протягом усього життя. Саме тому з метою пропаганди здорового способу життя 7 квітня у  Всесвітній День … Продовжити читання “Всесвітній День здоров’я”

Детальніше
30.Бер.2023

Діти дошкільного віку в силу вікових особливостей практично позбавлені почуття небезпеки. Досвід, що допомагає уникнути неприємностей, приходить з віком. Саме тому завдання батьків і дошкільного закладу полягає в тому, щоб сформувати у дітей свідоме ставлення до збереження особистого життя та здоров’я шляхом надання теоретичних знань, вправляння в практичних діях  у конкретних небезпечних та екстремальних ситуаціях. … Продовжити читання “Куточок безпеки для малечі”

Детальніше
21.Бер.2023

Є люди, як свічки, згорають, Відходять у небуття. Є люди, як зірки, Горять і світять все життя.  До дня народження видатної української письменниці, поетеси, громадського діяча – Лесі Українки з дітьми старших груп було проведене тематичне заняття «Мандрівка Лесиними стежками» в ході якого вихователі поглибити знання дітей про життя і творчість великої української поетеси Лесі … Продовжити читання “Вшанування пам’яті Лесі Українки”

Детальніше
20.Бер.2023

З метою формування дослідницьких умінь та навичок, організації екологічного виховання дошкільників та закріплення знань дітей про рослини, ознайомлення з умовами, необхідними для розвитку рослин в кожній віковій групі нашого закладу було облаштовано міні-город на підвіконні. Діти з задоволенням висівали насіння, висаджували цибулини, доглядали, спостерігали за їх ростом та розвитком. Особливо креативно та неординарно підійшли до … Продовжити читання “Міні-город на підвіконні”

Детальніше