Новини

06.Бер.2020
Детальніше
13.Лис.2019

Сьогодні, 13 листопада, весь світ відзначає Всесвітній день доброти. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу. Вихованці та педагоги ЖДНЗ №66 також долучились до відзначення Всесвітнього дня доброти. Робити добро … Продовжити читання “Всесвітній день доброти”

Детальніше
12.Лис.2019

З педагогами закладу було проведено семінар-практикум “Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу”, що мав на меті поглибити та розширити знання педагогів про інноваційні технології, які можуть бути використані в практичній роботі з дошкільнятами, обмінятися досвідом з їх використання, обґрунтувати доцільності впровадження інновацій в навчально-виховний процес та проаналізувати готовності вихователів до інноваційної діяльності.

Детальніше
12.Лис.2019

Осінь – чудова пора, щоб відкрити дітям безліч цікавих фактів про природу, залучити до її пізнання та подарувати яскраві враження!        У дітей старших груп була чудова можливість дізнатися багато нового та цікавого про краєвиди рідного краю під час екскурсії до ботанічного саду Житомирського національного агроекологічного університету.

Детальніше
04.Жов.2019

Шановні батьки, в нашому закладі є уповноважена особа, яка призначена для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів булінгу та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб у випадку булінгу. Цією уповноваженою особою є соціальний педагог нашого закладу – Більмович Валентина Павлівна. Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із … Продовжити читання “Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам?”

Детальніше