Новини

16.Січ.2023

Перехід дитини з за­кладу дошкільної освіти до школи є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її роз­витку, а й з відповідними процесами самоусвідом­лення, із зіткненням з новими проблемами, від­криттям у собі нових можливостей. Необхідною умовою успішного вирішення завдань наступності є встановлення зв’язку та творчої співпраці між закладами дошкільної освіти і … Продовжити читання “Екскурсія в школу”

Детальніше
13.Січ.2023

Новий рік – це дивовижне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Адже це час див, розваг, сюрпризів та подарунків. Веселе і гомінке свято завітало до вихованців нашого закладу. Казкові герої захопили дітей в дивовижний світ казки веселими хороводами, запальними танцями, завзятими іграми.  Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та подарунки створили святкову … Продовжити читання “Свято, яке чекають з нетерпінням!”

Детальніше
28.Гру.2022

Як добре, що зима нам дарує стільки гарних та позитивних емоцій! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! Недаремно діти так люблять зимові прогулянки.      

Детальніше
21.Лис.2022

Щорічно у нашому дошкільному навчальному закладі проводиться виставка дитячих робіт з природних матеріалів. Під назвою «Дивовижний світ осінньої казки» відбулася виставка і цієї осені. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. На виставці були представлені композиції із овочів та фруктів, … Продовжити читання “Виставка «Дивовижний світ осінньої казки»”

Детальніше
21.Вер.2022

  У Міжнародний день миру бажаємо, щоб навіть тінь зла не торкнулася ваших будинків, над головою синіло мирне, спокійне небо, всі неприємності закінчилися!  Миру всім нам в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Детальніше