Новини

28.Кві.2021

    На виконання доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка С.М. від 21.04.2021 №22/Д, з метою приведення території громади та місць загального користування до належного санітарного стану колектив ЖДНЗ №66 взяв участь у проведенні 24 квітня 2021 року загальноміського суботника.      Працівники закладу  забезпечили  прибирання території закладу та прилеглої … Продовжити читання “Участь у проведенні загальноміського суботника”

Детальніше
23.Кві.2021

    22 квітня відзначають День Землі. Це свято покликане об’єднати людство заради порятунку планети, звернути увагу на  існуючі глобальні проблеми.   До цього яскравого та потрібного дійства долучився і наш дошкільний навчальний заклад. Педагогами закладу було  проведено ряд тематичних інтегрованих занять, бесід, спостережень та екологічних експериментів, метою яких було уточнення знань дітей про Землю, … Продовжити читання “Всесвітній день Землі”

Детальніше
20.Кві.2021

    У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території дошкільного закладу. Саме тому в рамках проведення загальноміського благоустрою та санітарного прибирання території в закладі було організовано акцію «Посади квітку». Вихованці разом з вихователями  висадили  квіти на майданчиках своїх груп.     Озеленення – … Продовжити читання “Акція «Посади квітку»”

Детальніше
16.Кві.2021

     Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати непізнане, зрозуміти оточуючий світ – це здавна було мрією людства.     Саме тому в рамках проекту «Космічні мандрівки», у дошкільному навчальному закладі № 66 відбулися заходи приурочені Всесвітньому дню авіації та космонавтики.     Упродовж  проекту дошкільники були залучені до активної пізнавальної, пошуково-дослідницької, … Продовжити читання “Проект «Космічні мандрівки»”

Детальніше
15.Кві.2021

      На виконання розпорядження міського голови від 02.04.2021 року №255 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання території громади та наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 06.04.2021 р. №93 з 05 по 30 травня 2021 року в ЖДНЗ №66 здійснюються благоустрій і санітарне прибирання території закладу та заходи екологічного спрямування.

Детальніше