Проект «Космічні мандрівки»

16.Кві.2021
Проект «Космічні мандрівки»

     Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати непізнане, зрозуміти оточуючий світ – це здавна було мрією людства.

    Саме тому в рамках проекту «Космічні мандрівки», у дошкільному навчальному закладі № 66 відбулися заходи приурочені Всесвітньому дню авіації та космонавтики.

    Упродовж  проекту дошкільники були залучені до активної пізнавальної, пошуково-дослідницької, творчої діяльності. Вихователі провели тематичні заняття,  метою яких було формування у дошкільнят позитивної мотивації до пізнання і знань про Всесвіт, ознайомили дітей  з моделлю Землі, дали  уявлення про космос і  професію-космонавт. Діти з цікавістю розглядали малюнки про космос, і все, що з ним пов’язане, слухали захоплюючі розповіді педагогів про цікавий Всесвіт, незвідані планети сонячної системи, грали в сюжетно-рольові ігри, обираючи улюблену роль космонавта, конструювали з різних матеріалів космічні кораблі, здійснили «космічну подорож» за допомогою  інтерактивної дошки.

     Усі форми роботи з дошкільниками відповідно проекту «Космічні мандрівки» були насичені, цікаві та змістовні.  Вихованці отримали багато нових знань та позитивних емоцій.

Галерея зображень