Тиждень охорони праці

28.Кві.2023
Тиждень охорони праці

Наказом № 45 від 19 квітня 2023 року «Про проведення Тижня охорони праці» було затверджено «План заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці в ЖДНЗ №66», яким передбачено ряд заходів із профілактики, попередження та ліквідації потенційно можливих надзвичайних ситуацій техногенного та сезонного характеру.

Згідно зазначеного плану з працівниками закладу було проведено лекцію на тему «Вплив безпечного та здорового робочого середовища на працівників» та консультацію «Алгоритм поведінки в кризовій ситуації». Стенди з охорони праці доповнено   інформацією щодо підготовки до проведення заходів, присвячених Тижню охорони праці. Здійснена перевірка наявності та дотримання інструкції з охорони праці, своєчасності проведення атестації робочих місць.

З дітьми проведені сюжетно-рольові, дидактичні ігри, бесіди, перегляд мультфільмів, презентацій, читання художніх творів про працю дорослих і дітей, а також заняття з правил пожежної безпеки та дій під час виникнення надзвичайних ситуацій адаптовані до дошкільної вікової категорії.

Організовано зустріч з працівниками І-го  Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Житомирській області, які  продемонстрували пожежну машину  та  більш детально ознайомили дітей  з транспортом особливого призначення та професією рятувальника.